Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rina Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Rina Ramadani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rina Ramadani është një ndër artistet e reja, e cila i është shtuar së fundmi skenës muzikore. Më datë 2 Nëntor 2016, Rina Ramadani publikon videoklipin "Nje Shishe Uje", projekt i cili duket të jetë një fillim i mbarë për të. Ndonëse e re në muzikë, Rina ka zgjedhur me kujdes bashkëpunëtorët për realizimin e kësaj kënge. Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Edon Ramadani, gjersa tekstin e ka shkruar e shumë talentuara Aida Baraku. Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Katrin

Marigona Vitia

Vivian Kokeri

Ardita Begu

Lily N

Sarentina Cako

Jola

Samira

Jona

Tags: Rina Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet