Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rina Shyti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Rina Shyti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Rina Shyti eshte nje kengeare shume e njohur per femije. Ajo ka nje talente te madh dhe ka nje ze te mbrekullueshem. Deri me tani ka bere 2 kenge....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dea Sabriu

Alina Shehu

Ambra Troplini

Flaka Zeneli

Dhurata Haliti

Igzidora Gjeta

Arta Grajqevci

Xhenis Dhima

Donika Zhushi

Estela Nikoliqi

Tags: Rina Shyti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet