Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rinesa Hamzaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rinesa Hamzaj është një shkrimtare e vogël. Jeton ne Gjinoc dhe shkollen e vijon ne SHFMU "MIGJENI" dhe eshte nje nxense shembullore eshte ne klasen e 7...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Sala Gashi

Alberita Rashani

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Bleona Salihu

Kujtesa Hetemi

Elsa Aliu

Genta Maliqi

Anisa Berisha

Liza Musliu

Tags: Rinesa Hamzaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet