Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Per Nënën

Nena Ime

Nena ime e dashur
Sa fort qe te dua
Ti je gjeja me e shtrenjt
Ne bot per mua

Nene
Ti me rrite edukove
Dhe shum dashuri
Ti me dhurove

Sa her qe te shoh
Mbushem me gezime
E shtrenjta e dashura
Nena ime

- poezi nga Rinesa Hamzaj


- Poezia u dërgua nga Rinesa Hamzaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  31


Më shumë nga Rinesa Hamzaj


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet