Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Tema: Poezi Per Nënën

Nena Ime

Nena ime e dashur
Sa fort qe te dua
Ti je gjeja me e shtrenjt
Ne bot per mua

Nene
Ti me rrite edukove
Dhe shum dashuri
Ti me dhurove

Sa her qe te shoh
Mbushem me gezime
E shtrenjta e dashura
Nena ime

- Poezia u dërgua nga Rinesa Hamzaj -
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12teksteshqip.com © 2007 - 2017