Më mbaj mend (për 1 muaj)

NORD (Rinor Durmishaj)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Rinor Durmishaj
 • Vendlindja:
 • Skenderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: NORD (Rinor Durmishaj) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gjate luftes, Rinori eshte shperngulur ne Itali (Bergamo), ku edhe sot vazhdon te jetoj me familje. Rinori eshte mire i integruar ne shoqerine Italiane perveq shkollimit me sukses te larte ka qene solist i grupit 'Rousty / Sound'. Rinori ka pasion kitaren dhe ne kenget e tij preferon te jete instrumenti kryesor. Pasioni per muziken filloi qe nga vegjelia duke bere covera te Bon Jovit, REM, por edhe te muzikes shqiptare te mirefillte dhe zbavitese...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Red Bloody

Yll Limani

Qendrim Pllana

ESTTO

Vali Kuqi

Petrit Geci

Gzim Ukiqi

Enur Pakashtica

Stenaldo Mëhilli

Loni Gashi

Tags: Rinor Durmishaj, Rinori, Nord, Nordi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet