Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rinor Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rinor Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Pas Rita Orës, Dua Lipës e Era Istrefit tani është radha e një mashkulli që do të thyej kufinjtë me muzikën e tij në tërë Europën. Është fjala për Rinor Kastratin i cili ka lansuar këngën e tij të parë “Dark Night”. Kënga është lansuar në 80 radio të ndryshme në Gjermani, Francë, Austri dhe Zvicër. Ngritja e Rinorit në skenën e muzikës botërore nuk është rastësi. Rinori ka një biografi të pasur. Ai është vet aranzhues dhe producent i këngëve të v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Benity

Dj Aldo

Drop G

Deniss Mitcelli

Dj Dalool

Cricket

Alex Lupa

Labi Ramaj

Dj Vicky

Alban Chela

Tags: Rinor Kastrati, Rinor


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet