Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rinor Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
 • Vendlindja:
 • Lipjan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Rinor Murati është një shkrimtar. Ka përfunduar shkollën e mesme në Gjimnazin "Hasan Nahi" në Prishtinë. Tani do të vazhdojë studimet në Universitetin e Prishtines "Hasan Prishtina", Fakulteti Filozofik - Departamenti i Shkencave Politike dhe në Kolegjin AAB, drejtimi Gjuhë dhe Letërsi Angleze. Rinori është një i ri mjaft aktiv në vendin ku edhe jeton. Shumicën e kohës e lirë,i'a kushton vullnetarizmit. Është kryetar i Kuvendit të Rinjve të Lipjanit dhe vullnetar në shumë orga...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Leonard Shala

Perparim Blakaj

Azem Deliu

Qëndrim Dani

Ardit Mehmetaj

Premton Kryeziu

Samed Hoxhaj

Roelio Pane

Kevin Çika

Kristi Bakiasi

Tags: Rinor Murati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet