RinoRollin
RinoRollin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: RinoRollin është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. RinoRollin jane: Rini Dauti (Vocals) Menderes Lumani (Guitar) Artan Tanno Kamberi (Piano) Besfort Coli (Bass) Artan Zhuta (Drumms) Më datë 15 Shkurt 2011, RinoRollin publikojnë videoklipin "Toka E Premtimeve". Në Maj 2012, Rinorolling Band marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Pritja E Nenes". Më datë 6 Shkurt 2016, RinoRollin publikojnë videoklipin "Ti S'je Më Vetë". Më datë 2 Mars 2019, RinoRollin publikojnë videoklipin "Koha V...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0