Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Risa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Tetor 2014, Risa publikon videoklipin "S'po Du Tjeter", në bashkëpunim me Granit Gashi. Muzika e këngës u punua nga Massive Production, teksti u shkrua nga Massive Production. Videoklipi u prodhua nga XL Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floriana

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Blerina Osaj

Liridona Sinani (Dona)

Agertina Muca

Genta Xhaferi

Donjeta Krasniqi

Anisa Dervina

Samanta

Saranda Jusufi

Tags: Risa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet