Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Risa - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  10

Komente

1 🔥

23/07/2013

2013-07-23T13:56:17+00:00Veten e genjej qdo nate
dhe kujtoj se ty tkam pran
dhe kur e kujtoj ate nate
shpirti po me digjet flake

Sdua tja di se sa larg te kam ty
dua tja di se do kthehesh perseri

Sonte dua te jesh mbreti im
te em rembesh..Sonte dua ti et vish
e te mso shkosh perseri
Ende e kujtoj em mall
kur em puthe per her te par
tjeter tash e ke ne krah
kurse mua em the te dua sa te
jem gjall a thua ti asaj ja fal te njejten dashuri
me thuaj ti a te kujtohen lotet e mi

Sonte dua te jesh mbreti im
te em rembesh..Sonte dua ti et vish
e te mso shkosh perseri


Ky tekst u dërgua nga Sueda
Më Shumë Këngë Nga Risa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet