Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Rita Kastrati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Rita Kastrati rrjedh nga nje familje muzikantesh. Aktiviteti i saj lidhur me muziken filloj qe nga shkolla fillore, pastaj vazhdoji te ndjek shkollen e mesme te muzikes "Lorenc Antoni" ne prizren, dhe sot si nje kengtare e pavarur vazhdon ne profesionin e saj si Kengetare profesionale. Për talentin e Ritës duhet të kemi pak më tepër konsideratë, sepse këngën e këndon më shpirt e në mënyrë brilante. Ajo ka publikuar dy këngët e saj të para "Kush p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rita Kastrati

Komente 0