Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ritfolk

Këndon kryesisht: Pop-Rock

Rryma të tjera: Pop

Ritfolk është një grup muzikor i njohur. Një Nga Grupet Rock Shqiptar, aktiv ne vitet 1990 - 1999. Anëtarët ishin Altin Goci, Saimir Braho, Aleks Mazniku dhe Enris Qinami.

Në Vitin 1990 - 1994 Këndonte vetem Altini dhe Sajmiri.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  shadowb  

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11


teksteshqip.com © 2007 - 2017