Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Riza Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Riza Production është një video produksion i njohur. RIZA Production është kompani që merret me realizimin e videoklipeve, reklamave dhe efekteve visuele....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Muza

Festina

Sekuencë

Top Records

L&I Company

Remi Production

Str8dope Ent.

Syri

Prominent

Rozafa

Tags: Riza Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet