TEKSTESHQIP

Riza Selimi
Në Muzeun Historik
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Muzeun Historik" kënduar nga Riza Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.