{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Suharekë
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Korrik 1996
  • Horoskopi:
  • ♋ GaforrjaBiografia

BIOGRAFIA: Rm është një këngëtar. Emri:Armend Mbiemri:Muqaj Karrjera e tij filloj ne vitin 2009 armendi njihej me emrin men-2 me von kaloj ne grupin Katrin ku kenget ingjizonte ne raprodigy ku nderroj dhe nfoken (RM) aj ishe ne grupin S.R.G dhe vazhdon te jet me von ingjizimet i beri ne 029 Record ku kishte shum sukses ne kenget e ti e ndimoj Anestezioni i cili dhe beri 2 keng me RM. RM kishte dhe bashkpunime me shum repera tjer si me Anestezionin , PiTTi, Gheto N , Rb edhe A...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1