Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robb Daddy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
 • Emri i Vërtetë:
 • Robert Krasniqi
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Robb Daddy është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Emri i tij i vertet eshte Robert Krasniqi. Ka disa kenge, ku me te njohurat jane:"Erën e saj" ne bashkpunim me Adelina Berisha dhe "AYO (Ajo)" ne bashkpunim me Benny(Benjamin Ajrrullahu). Eshte edhe lyricswriter i disa kengeve te kengetareve te tjere. Ka qene edhe pjese e grupit Bermuda Crew ku ka publikuar disa kenge, me e njohura eshte "Edhe Qka". Më datë 8 Dhjetor 2012, Robb Daddy publikon videoklipin "We Party", në bashkëpunim me Xhinxh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edijan Muhaxheri

Napoleon

Herolind Ramabaja

Dr.Nushi

Cadox

Dossi A.K.A Professional's

Mark Kastriot Marku

Potera

Papushi

Bujaa

Tags: Robb Daddy, Robert Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet