A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Robert Aliaj - O Sa Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2011

2011-11-07T00:33:10

Kur henet shtegtonin ne rruget e tjera
Shirat e vjeshtes sa po vallezonin
Kerkoj te ngrohem shtepia ime vend
Poshte nje dite qiell te fluturoj me tremb

Ndaj kur s'te dashuroj me shume te dua
Lerme te digjem ne buzet e tua
O sa te dua

Dhe si i marre perpiqem i etur
Ndez nje cigare nga zjarri i pandezur
Mbremje e marte ekrantet shesin
Jeten vetmine time gjakun ma ndezin

Ndaj kur s'te dashuroj me shume te dua
Lerme te digjem ne buzet e tua
O sa te dua

O sa te dua x5

...

O sa te dua x4

...

O sa te dua x4


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019