Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Berisha - Ajo Nuk Eshte Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Krejt i bon me letër e lapse, kur s'ke e leht' ty me t'pase
Një zot i madh e di, sa heka me t'pas k'tu.
Krejt senet tu i bo me mase, nuk dashta lot n'sy me pase,
Ç'ka kom bo kshtu, unë me meritu
Ajo nuk ësht' ma rruga jem e jetës tem,
Ajo nuk ësht' unë, me dashuru çdo dit pa fund
Mbase shum' vonë e kuptova, qa dashte ti un' lejova
Me ndodh me mu, me ndodh me ty ç'ka ësht' kjo punë?
Vetes man fund i premtova, mas një kohe që u mendova
Jo, unë k'shtu jo, s'e kam meritu'
Ajo nuk ësht' ma rruga jem e jetës tem,
Ajo nuk ësht' unë, me dashuru çdo dit pa fund
Vetës ja kom njellë, t'keqen tem e rahat spom len
A bon me m'tregu ti ç'ka ke fitu
Ajo nuk ësht' ma rruga jem e jetës tem,
Ajo nuk ësht' unë, me dashuru çdo dit pa fund


Ky tekst u dërgua nga Flavio Musaj

Robert Berisha - Ajo Nuk Eshte Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Nuk Eshte Une".
3. Video është e këngës "Ajo Nuk Eshte Une", por nuk këndohet nga Robert Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Robert Berisha:


Komente 0