Rocky Wlrd
Rocky Wlrd

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Rocky Wlrd është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Mars 2023, Rocky Wlrd publikon videoklipin "Polizia". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Rocky Wlrd, teksa për arranzhimin u kujdes Jeris Kaso. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Jeris Kaso....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0