A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Roelio Pane

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Roelio Pane is a writer. Origjinen e ka nga Korca, por jeton ne Tirane dhe studion ne shkollen "Ahmet Gashi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Kevin Çika

Denis Toçilla

Kristi Bakiasi

Premton Kryeziu

Leonard Shala

Qëndrim Dani

Rinor Murati

Imarton Osmani

Kasam Shaqirvela

Orhan Dauti


Tags: Roelio Pane

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019