Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roland Hoxha

Nuk ka akoma asnjë votë

Roland Hoxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Visar Hajrullaga

Vedat Gashi

Bashkimi

Jeton Rrudhani

Meli Popovci

Shaip Sherifi

Lindi Mehmeti

Shpend Kerleshi (Pena)

Bekim Ademaj

Alban Bala

Tags: Roland Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet