Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roland Çukaj - E Pa Bese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ske mendu aspak per mu ti moj e pa bes the ne shpirt me ke lendu ma humbe cdo shpres me ke then se shume te du te besova ty paska qen ekote per mu mire ma ke shperbly
REF..ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don(2x)

te me doje sa te kam dashur kurre sta kam kerku se kuptoj pse ndjenjat vajz per mua tu shun shume here doja ta kuptoj cfare ndjeje per mu edhe pse ketu perfondoj akoma te dua

REF..ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don(2x)

.ka shume kohe qe ti je larg dhe per mua nuk mendon po mundohem me te harru por zemra prap te don


Ky tekst u dërgua nga Kristjana

Roland Çukaj - E Pa Bese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Bese".
3. Video është e këngës "E Pa Bese", por nuk këndohet nga Roland Çukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Roland Çukaj:


Komente 0