Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roland Çukaj - Po Ku Je  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/12/2017

2017-12-19T17:13:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Ku Je" kënduar nga Roland Çukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Roland Çukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga B-King. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

- E pres çastin dhe momentin kur keh me u kthy si val deti me plot kalter si[..] je e vetmja qe me qetson te lutem kthehu mos i thuaj jo dashuris ton, po ku je dashuria ime te kerkoj ty nuk kam fjal me shum vetem te dua ty malli nuk me shuhet syt veq me lotojn mos i thuaj prap jo dashuris ton -

Ref: Po ku je nuk e di dashuria ime tii te kerkoj por nuk te sho dot me kthehesh apo jo (2x)

- E pres çastin dhe momentin kur keh me u kthy si val deti me plot kalter si[..] je e vetmja qe me qetson te lutem kthehu mos i thuaj jo dashuris ton, po ku je dashuria ime te kerkoj ty nuk kam fjal me shum vetem te dua ty malli nuk me shuhet syt veq me lotojn mos i thuaj prap jo dashuris ton -

Ref: Po ku je nuk e di dashuria ime tii te kerkoj por nuk te sho dot me kthehesh apo jo (2x)Më Shumë Këngë Nga Roland Çukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet