Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roli Rolling

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Roli Rolling është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Qershor 2017, Deejay The Boy publikon videoklipin "Aviona", në bashkëpunim me G Bani, Roli Rolling & Psikodjali. Më datë 8 Maj 2018, Unax, Gjyshi & Rolli Rolling publikojnë videoklipin "Toto Riina". Më datë 15 Korrik 2019, Roli Rolling publikon videoklipin "Ne Çdo Shtet". Më datë 30 Shtator 2019, Roli Rolling publikon videoklipin "Senorita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dzafer

ANS

Efi

Ledzy

Tifi Ag

Obyaw

Loli

Shpendi

Qendro

Liberation

Tags: Roli Rolling, Rolli Rolling


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet