Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rolly është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Rolly & Noli marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Hey"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agon Latifi

Mevlud Rahimaj

Stephanno

Besmir Rudi

Mend

Andi Nika

Contraband Gotti

Sahit Vata

Blendion Mziu

Mentor Mazreku

Tags: Rolly


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet