Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Romario Xhaferri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Lushnje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Romario Xhaferri është një shkrimtar. Romario Xhaferri eshte nje shkrimtar i ri Shqiptar. Studion per filozofi ne Universitetin e Tiranes.Eshte autor i vellimit poetik "Melodi Trishtimi". Eshte fitues i cmimit Aiitc 2011 per krijimtarine me te larte ne moshat e reja,Fitues i cmimit te dyte I dhene nga Organizata "New Vision" per poezine me te mire me poezine "Bote Daltonike" ne projektin e librit "Ne Nentor" dhe Nderimi me certifikate vleresimi per poezine me te mire nga Bashkia e K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Besart Ramiz Tafaj

Leonard Mrishaj

Klevis Maliqi

Samed Hoxhaj

Serael

Endrit Mehmeti

Matt K

Kadri Mehmeti

Perparim Blakaj

Dionis Xhafa

Tags: Romario Xhaferri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet