A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Romeo Imeraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  89
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Romeo Imeraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vlonjate. Më datë 4 Korrik 2014, Romeo publikon videoklipin "Vlora Bregdetare". Më datë 11 Shtator 2018, Romeo publikon videoklipin "Duhanxhiu" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Vani Rushiti. Më datë 12 Nëntor 2018, Romeo Imeraj publikon videoklipin "Fustani Kuq Rubin". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vision

Blledi

Sajmir Qemalja

Litroli

Dory-D

Jesi Gold

Mody

Dizony

Gold R4Y

Grido


Tags: Romeo Imeraj, Romeo, Romeo Ymeri, Romeo Imerai

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019