Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Zeqollari

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Romeo Zeqollari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 19 Shkurt 2018, Romeo Zeqollari publikon videoklipin "Je Engjelli Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Dobjani

Kastriot Ago

Mimi

Safet Ameti

Naim Kerçuku

Kristaq Lena

Aranit Kola

Muharrem Herri

Laurin Dezdari

Sazan Mecani

Tags: Romeo Zeqollari


Komente mbi këtë artist