TEKSTESHQIP

Romeo Imeraj
Me Luizin (Big Brother)
Lyrics

O Luiz more Luiz
Banoret e shtepis
I ke vene ne krize
Te gjithe syt I kane
Nga ty ua ke bere 8 me2(×2)

Je luan dhe je
Legjend te gjithve
U luajte mendsh
O gjigand qe
Nuk me shok
Je fitues ore bablok

O Luiz o djale kampion
Sa shum kiaren e dashuron
Ti e sheh si mbreteresh
Goja fol e buzaqesh(×2)

Je luan dhe je legjend
Te gjitheve ua luajte mend
O gjigand qe nuk ke shok je fitues ore bablok (×2)

O luiz more mbret.
Te dhente zoti vetem shendet
O Luiz o djale shkodran
Te gjithe shqiptare me tu Jane
Ooo me ty Jane

Te gjithhhh me Luizin

DËRGOI:
INFO
Teksti dhe produksioni është shkruar nga vetë artisti, teksa këngën e orkestroi Bio Records.