A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Romina Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  56
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Romina Aliaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Në vitin 2008, Romina Aliaj publikon albumin "Nina Moj Labike". Më datë 20 Shtator 2013, Romina Aliaj publikon videoklipin "Moj E Embla Cupe". Më datë 21 Dhjetor 2018, Romina Aliaj publikon videoklipin "Gjemon Kenga". Më datë 1 Mars 2019, Romina Aliaj publikon videoklipin "Paske Lotet Gure Gure". Muzika e këngës u punua nga Romina Aliaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci. Më datë 27 Qershor 2019, Romina Aliaj publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tergita Gusta

Megi Laska

Xhoi Bejko

Linda Sadiku

Kamela Islamaj

Desjana Kamberaj

Pajtesa Tessi

Rudina Delia

Drita Ukaj

Morena Dyli


Tags: Romina Aliaj, Romina Alia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019