Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romina Aliaj - Qaj Me Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

te rashe mi jane uje
mos soja sevda marr une
nga marr une se me ka enfa
dhe te dua nuk ke ende 2×

Ref.
qaj me lot krua me krua
qaj me lot mike per mua
mos degjo shoqet e tua
si çme do keshtu te dua 2×

mike pse me mba me ri
çte kam bere mbi varferi
eja te mendonte mi
kush ka faj une veri 2×

Ref.
qaj me lot krua me krua
qaj me lot mike per mua
mos degjo shoqet e tua
si çme do keshtu te dua 2×

mike sa shume te dua
ti ke lindur veç për mua
iku gjumi naten ze
kur te rri ke mike ne 2×

Ref.
qaj me lot krua me krua
qaj me lot mike per mua
mos degjo shoqet e tua
si çme do keshtu te dua 2×


Ky tekst u dërgua nga Bojedini

Romina Aliaj - Qaj Me Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Me Lot".
3. Video është e këngës "Qaj Me Lot", por nuk këndohet nga Romina Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romina Aliaj:


Komente 0