Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romina Aliaj - Gjemon Kenga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Gjemon keng' e valle-ja valle-ja
Dil moj bije c'jan' ata c'jan' ata
Oooooo
Jane krushqit o baba
Nisu bije shko me ta
Sec me qan kjo zemer-a zemer-a
Nen' e bab' s'gjej ne dynja ne dynja
Ooooooo
Shko me krushq e me dasmor'
Te pret princi me kuror'!

DY THELLEZA NE NJE SHTOG
jap e jap e si ze dot
jap e jap e si ze dot
E mjera po qaj me lot

E mjera po qaj me lot
mbusha dy mandile plot
mbusha dy mandile plot
nje me rrush e nje me lot


Ky tekst u dërgua nga MiranoRomina Aliaj
Publikimi: 21/12/2018
Muzika: Romina Aliaj
Orkestrimi: Edi Balili
Teksti: 1.Fako Aliaj
2.Populli
Make Up: Sageri
Hair Style: Sallon "Lida"
Dresses: Beauty Center " Linda"Romina Aliaj - Gjemon Kenga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjemon Kenga".
3. Video është e këngës "Gjemon Kenga", por nuk këndohet nga Romina Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romina Aliaj:


Komente 0