Ron Zaiti
Ron Zaiti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ron Zaiti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Mars 2020, RON publikon videoklipin "Coco", në bashkëpunim me Eminon. Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë. Më datë 3 Maj 2022, RØN publikon videoklipin "Ganja", në bashkëpunim me Dj Geek. Muzika e këngës është shkruar nga vetë RØN, ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim RØN, Dj Geek & Elinel. Produksioni audio u realizua nga RZON & PllumB. Më datë 26 Maj 2022, RØN publikon videoklipin "All Your Lovin", në bashkëpunim ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1