Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ron Pope

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Ronald Michael Pope
 • Vendlindja:
 • Marietta, Georgia 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ron Pope është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Ronald Michael "Ron" Pope is an American pop and rock singer-songwriter. He was raised in Marietta, Georgia, United States, and is currently based in New York City. In 2005 he wrote the internet hit "A Drop in the Ocean" with Zach Berkman. Its success led to Pope pursuing a career as a solo artist; his music is now recognized internationally. Pope was raised in the Atlanta suburb of Marietta. There he attended East Cobb Middle School and Joseph W...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bobby Valentino

Ne-Yo

Tito El Bambino

Iyaz

Mika

Edward Maya

Taio Cruz

Sami Yusuf

David Bisbal

Pitbull


Tags: Ron Pope

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet