A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ron Rexhi

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  29
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: Ron Rexhi is a popular singer. Reperi qe eshte duke bere revolucion ne rep - muziken e kosoves, eshte Ron Rexhi. Kenga e tij 'Zoti eshte i madh' ne te cilen ai shpreh ndjenjat personale, edhe pse pat perpjekje te mos te transmetohet ia ka arritur qellimit. ''Une e kam ndjer obligim me shpreh ate ngjarje qe, fatkeqsisht, me ka ndodhur mua, por edhe shum femijeve te tjer ne bote. Kjo eshte kenga e pare qe kam realizuar ne gjuhen shqipe. Me vjen mire qe ka pasur sukses te madh, k...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vegim Furra

Potera

Besmir Spahiu

Mark Kastriot Marku

Explicit

Napoleon

Bujaa

Dr.Nushi

Dossi A.K.A Professional's

Robb Daddy


Tags: Ron Rexhi, Roni Rexha, Ron Rexhi, Ronis Rexhi, Renis, The Future, Ron Regji

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019