A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rona Nishliu

Suus ➡ Suskun

 Shqip ➡  Turqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Annonim


Suus

Ëëë... në këtë botë
Ku dashuria s'jeton më
Koha më për ne s'ka kohë - Jo-o
Jo-o-o-o-o…
Koha më për ne s'ka kohë.

Ateroj... aeroplani im
Në pistë pa drita t'shpirtit tënd
Me bërryla ngjiten sot
Ata që dje s'jetonin dot

Por të djeshmet s'kanë rëndësi
Nga detëra të trazuar u përpinë
Ëëë të nesërmet nuk do t'sjellin gjë
Vec shpresë pa shpresë e marrëzi.

Më lerni të qaj,qaj,qaj
Se k'të gjë më së miri di ta bëj tani!
Se k'të gjë, më së miri di ta bëj tani.

Më lerni të qaj,qaj,qaj
Se k'të gjë më së miri di ta bëj tani!
Se k'të gjë, më së miri di ta bëj tani.


Suskun

Bu Dünya'da artýk aþk yok
Zamanýn,bizim için (belli bir)süresi yok,hayýr
Hayýr,oh
Hayýr...oh..
Zamanýn,bizim için (belli bir)süresi yok,hayýr

Uçaðým iniyor
Iþýklarý olmayan ruhunun pistine...
Dünü yaþayamayanlar
Bugün ite kaka yollarýný açýyorlar ve yükseliyorlar

Ama dünün bir önemi yok
Fýrtýnalý denizler tarafýndan yok edildiler
Oh,yarýnlar hiçbir þey getirmeyecek
Sadece ümitsizce bir ümit ve çýlgýnlýk

Býrak beni aðlayayým..aðlayayým…aðlayayým…
Çünkü bu,þimdi yapabildiðim en iyi þey
Çünkü bu,þimdi yapabildiðim en iyi þey

Býrak beni aðlayayým..aðlayayým…aðlayayým…
Çünkü bu,þimdi yapabildiðim en iyi þey
Çünkü bu,þimdi yapabildiðim en iyi þey

Býrak beni aðlayayým..aðlayayým…aðlayayým…
Çünkü bu,þimdi yapabildiðim en iyi þey
Çünkü bu,þimdi yapabildiðim en iyi þey

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019