A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rona Nishliu

Suus ➡ Lično

 Shqip ➡  Serbisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Suus

Ëëë... në këtë botë
Ku dashuria s'jeton më
Koha më për ne s'ka kohë - Jo-o
Jo-o-o-o-o…
Koha më për ne s'ka kohë.

Ateroj... aeroplani im
Në pistë pa drita t'shpirtit tënd
Me bërryla ngjiten sot
Ata që dje s'jetonin dot

Por të djeshmet s'kanë rëndësi
Nga detëra të trazuar u përpinë
Ëëë të nesërmet nuk do t'sjellin gjë
Vec shpresë pa shpresë e marrëzi.

Më lerni të qaj,qaj,qaj
Se k'të gjë më së miri di ta bëj tani!
Se k'të gjë, më së miri di ta bëj tani.

Më lerni të qaj,qaj,qaj
Se k'të gjë më së miri di ta bëj tani!
Se k'të gjë, më së miri di ta bëj tani.


Lično

Hmmm... Na ovom svetu
Ljubav više ne postoji
Vreme više nema vremena za nas, ne
Ne, ne, ne, ne
Vreme više nema vremena za nas.

Moj avion sleće
Na neosvetljenoj pisti tvoje duše
Oni probijaju svoj put kroz današnjost
Oni koji nisu mogli živeti juče

Ali prošli dani nemaju značenje
Njih su progutala nemirna mora
Oh, nova sutra neće doneti ništa
Osim beznadežne nade i ludosti.

Pusti me da plačem, plačem, plačem
To je sada jedino što umem!
To je sada jedino što umem.

Pusti me da plačem, plačem, plačem
To je sada jedino što umem!
To je sada jedino što umem.

Muzika: Florent Boshnjaku
Tekst: Rona Nishliu

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019