A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Rona Nishliu - Eja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/04/2007

2007-04-24T20:56:00

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4


Ishte veq një qast
Skishte asnjë tjeter qast
Dukeshe i zjarrt shum të ndjeja pranë
Desha të të puth më fort
Zemrën time n dysh ta ndaj
Njërën pjesë e humba sot
Tjetrën po e mbaj

Akullthyes s'ishe kurrë por
Eja bëhu soooottt

Ref:Eja ballë më rri
Ta jap diellin vetëm ty
Eja ballë më rri
Ta kapim qiellin përsëri

Duro s'ka rëndësi
Le të jetë bardh e zi
oooououooooo

Take tukja ra përtokë
Kur grisa letra lutjesh plotë
S'dua unë stoli as shurata pakufi

M tradhto përsëri
Eja më bëj zemrën nji
Ti më duhesh ti
Akullthyes s'ishe kurrë por
Eja bëhu soooottt

Ref:Eja ballë më rri
Ta jap diellin vetëm ty
Eja ballë më rri
Ta kapim qiellin përsëri

Duro s'ka rëndësi
Le të jetë bardh e zi
oooououooooo


Ky tekst u dërgua nga emini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019