Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rona Nishliu - A Ka Arsye (Feat. NR)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Je psiqikisht herob nashta jom edhe une psiqikisht herob a thu dy milion qe jom top ajd jom djaath a jom kan a jom athu a osht hale qaj realitet keit o nreeflull ps epo rren
aka aarsy akrejt a jo qe kam ndertu me ty kjo neve na ndodh


Ky tekst u dërgua nga  besianaRona Nishliu
Featuring: NR
Publikimi: 12/02/2007
Produksioni: Crossing Bridges Production
Directed: Ujkan Hysaj And Casey Cooper Johnson
Camera: Sevdije Kastrati
Lights: Saimir Karahoda
Edit: Ujkan HysajRona Nishliu - A Ka Arsye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Arsye".
3. Video është e këngës "A Ka Arsye", por nuk këndohet nga Rona Nishliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rona Nishliu:


Komente 0