A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rona Nishliu - Suus (Jazz English Version)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/05/2012

2012-05-29T12:40:05

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Rona NishliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Suus (Jazz English Version)" kënduar nga Rona Nishliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rona Nishliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019