Live Video

Rona Nishliu - Me Motivet Tona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2014

2014-10-19T08:49:27

Këngë e albumit:

"Me Motive Tonat"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Motivet Tona" kënduar nga Rona Nishliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rona Nishliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rona Nishliu:

Më Shumë...