Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Me Ty Nuk Shkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  9

s'e ti nga ke marr numrin
me merzi vjen me kte te fundit
ne rrug mos me fol nisume mir te shkon nuk ke stil por ke buso
sillesh shum mir veq kur do
nje vajt nje dajt nje shpi nje vajt
shum seksi deshiret e tua shum
seksi argjimet per mua
nje vajt nje dajt nje shoi nje vajt
sjam e lir ndaj shhh prit sjam mir ndaj pritt veshtir qe rri me mir te mos ishe ti......

REF 2:

Hej ti ka nje djal qe me do vertet sjam te myllet as te trent
nuk dal nga ty qfari kthema ti kthema ti kthema ti ..
Hej ti me nje fajl nuk dua vet dhe po te 2 jan me vjet me mir shko me mir une me ty nuk shkojjjjj


DUA TI SHKO ME MIR UNE ME TY NUK SHKOJ NUK SHKOJJJ QE BOTEN TIME MA JEP PAK KO JAN DJEMT QE ME NGACMOJN
NUK DI SE SI TE LARGOJ

REF 3:

Hej ti ka nje djal qe me do vertet sjam te myllet as te trent
nuk dal nga ty qfari kthema ti kthema ti kthema ti ..
Hej ti me nje fajl nuk dua vet dhe po te 2 jan me vjet me mir shko me mir une me ty nuk shkojjjjj

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJEAAAANANANNANAUAUAUA


Ky tekst u dërgua nga ShkurtaRonela Hajati
Publikimi: 19/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Ronela Hajati - Me Ty Nuk Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Nuk Shkoj".
3. Video është e këngës "Me Ty Nuk Shkoj", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0