Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Alo (Feat. Vig Poppa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Alo, alo, alo
Ty te degjonja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua"
Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

Ronela:
Alo, alo, alo
Ty te degjoja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja

O baby thirrem
Po jetoj me kujtime
Dhe sa kohe zemra ime?
Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat
Na ka lon vetem boll u zgat
Kena bo shum gabime
Pastaj ram ne mendime vetem
Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak
Tu te thirr une jam
Alo, alo, alo, alo, alo, alo
Ty po t'pres, baby
Alo, alo, alo, alo, alo, alo
Dej n'mengjes, aj jaj jaj
Alo, alo, alo, alo, alo, alo
Per ty vdes, aj
O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo
Pran telefonit me ma qel

Alo, alo, alo
Ty te degjoja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
2x

Vig Poppa:
Busy, busy
Kaniher e thirr, dej busy busy
E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e
Se kudo qe jom, mendt te ti i kom
... Let me get it on
Baby ca po bon?
Pse ton kohen rri vec en telefon?
Se po lyp ti llogari me t'dhon
Qado qe e boj s'em beson

Te dy:
Mos ta nin per mu
Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu"
Po ca ki me bo kur shkoj?
Niher em knaq, tani em plas
Niher je ferr, tani ekstaz
Kthena en shpi, 50 missed calls
Tash s'ta kthej se tash jam pissed off!

Ronela:
Alo, alo, alo
Ty te degjoja
Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
2x
S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua"
Dhe kjo ndodh tek cdo njeri


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Ronela Hajati
Featuring: Vig Poppa
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/06/2021


Ronela Hajati - Alo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo".
3. Video është e këngës "Alo", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0