A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vig Poppa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  35
  • Emri i Vërtetë:
  • Vigan Boletini
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Vig Poppa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Vigan Boletini ose Vig Popa, eshte nje reper ne grupin KAOS ME shokun e tij Lumi B. Më datë 8 Qershor 2009, Tuna publikon videoklipin "E Boj Nxehte", në bashkëpunim me Vig Popa. Videoklipi u prodhua nga Dejan Milicevic. Me këtë këngë, ata marrin pjesë në VFM 2010 në vitin 2010. Më datë 14 Gusht 2009, Tuna publikon videoklipin "Challenge", në bashkëpunim me Vig Poppa. Në Qershor 2012, Seven merr pjesë në VFM 2012 me këngën "She Got Me", n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

KAOS

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

SK

Gold Mc

Dardan Osmanollaj

Majesty

Tensioni G

Grof

Gentrit Sopjani

Simba

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Gent Fatali


Tags: Vig Poppa, K-Os, Vig Pappa, Vig Popa, Kaos

Vig Poppa në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019