Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Sekret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  47

Hey
A i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
3x

Hey, hey, heyyy
Po vjen djali nga malet
Dhe tek unë sot do falet
Nuk e di a do ndalet
Hajde ti, hajde ti
T’i falim mëkatet
Për këtë vajzën do vije
Dhe krejt botën ta lije
Unë jam diell nuk jam hije
Ti je i jemi djalë prej Shqipërie

Ref:
Hey
A i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Baby shija jote, shijes sime peng i ka mbet
Hey
A i kujton ato netë?
Nuk janë mo një sekret
Unë nuk e di, nuk e di si kam mu ni

Nuk e di si për tjetrën m’ke lon?
Edhe sot unë po du me ta thon
Edhe 1
Edhe 2
1 2 3 ta marrsha

Ma ke bo jetën si lojna
Avion
Ma ka lon, ma ka lon
Nuk du nji tjetër
Se pishmon
Ma ka lon, ma ka lon

Ref:
Hey
A i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Baby shija jote, shijes sime peng i ka mbet
Hey
A i kujton ato netë?
Nuk janë mo një sekret
Unë nuk e di, nuk e di si kam mu ni

Nuk e di si për tjetrën m’ke lon?
Edhe sot unë po du me ta thon
Edhe 1
Edhe 2
1 2 3 ta marrsha

Ma kadalë, ma kadalë ej 2x


Ky tekst u dërgua nga Denis27Ronela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Festivali I 60-Të Në Rtsh
Festivali: Eurovision (Albania)
Muzika: Ronela Hajati
Teksti: Ronela Hajati
Produksioni: Marko Polo


Ronela Hajati - Sekret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekret".
3. Video është e këngës "Sekret", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0