Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marko Polo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Marko Polo është një autor këngësh i njohur. Marko Polo eshte nje producent muzikor nga Tirana. Ai numeron 7 produksione muzikore nga artist te ndryshem. Eshte vleresuar me cmimin Tv Klan ne Kenga Magjike 2017 me kengen "Jeten ma fal" kenduar nga Xhesika Polo. Ai ka dy pjesemarrje ne Festivalin e Kenges ne Rtsh. 2016 me Xhesika Polo - "Eva jam une" dhe 2017 me Xhesika Polo - "Perjete". Ne 2017 nxorri projektin muzikor "Kocifoz" - Vezire, nje projekt i vecant. Ne qershor 2018 nxorri bashkepu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Xhesika Polos

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Xhulio Milloshi

Marsel Gunga

Vasil Dede

Klodi Shehu

Gers Alia

Kastriot Gjini

Besar Likaj

Granit Gashi

Adis Ismaili

Tags: Marko Polo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet