Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela & Fifi - Hajde Shpirti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

[Fifi]
m’kan thon qe m’ke gjet
t’iki si shigjet
shfaqna kur se pret, kur se pret-pret
me mu o lezet
per mu krejt i shet
n’xhungel nuk ka mbret se jom mbret vet

[Ronela]
kur u bo mbretnesha, vec me dy tesha, kuroren ia desha dhe kesha
kur u bo mbretnesha, vec me dy tesha, kuroren ia desha dhe kesha
e meriton me pas ma t’miren,
mos u ngut ka thon nona,
[Fifi]
o sa jam lodh tu e bo t’veshtiren,
po ca me bo ti do tana

[Fifi & Ronela] Chorus
lek mi tupana, lek mi tupana
hajde shpirti dhezim alarmat
lek mi tupana, lek mi tupana
hajde shpirti dhezim alarmat
(dhezim alarmat, hajde shpirti, hajde shpirti)

[Ronela]
ani ani, zemer dilu, mos, trunin me ma plas
it’s all about that one night stand me ia rras,
hajde mirrem vesh, del ku del,
doren me ta ni ty bel n bel

[Fifi]
ma kadal papi, ma kadal,
je psikopat e ti s’je normal,
kerret e mira pa sushin e zvicres,
je ka don me martu mrena dites

[Ronela]
e meriton me pas ma t’miren,
mos u ngut ka thon nona,
[Fifi]
o sa jam lodh tu e bo t’veshtiren,
po ca me bo ti do tana

[Fifi & Ronela] Chorus
lek mi tupana, lek mi tupana
hajde shpirti dhezim alarmat
lek mi tupana, lek mi tupana
hajde shpirti dhezim alarmat
(dhezim alarmat, hajde shpirti, hajde shpirti)
[Fifi & Ronela]
Hajde bojna qef se koke alamete,
Per inat ti djali, çika koka çmene,
Hajde bojna qef, le tja qesim funin,
Per inatin tend do ta kap ma t’bukrin

[Ronela]
hajde shpirti dhezim alarmat
hajde shpirti (kush? shpirti! )


Ky tekst u dërgua nga MarinZRonela Hajati & Filloreta Raçi (Fifi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/08/2023
Muzika: Ronela Hajati & Filloreta Raçi (Fifi)
Teksti: Ronela Hajati & Filloreta Raçi (Fifi)
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Gent Music
Directed: The Claudia
Orkestrimi: Gent, Frensi & Donald Eski
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Studio: Moon StudiosRonela & Fifi - Hajde Shpirti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shpirti".
3. Video është e këngës "Hajde Shpirti", por nuk këndohet nga Ronela & Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0