Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Roni është një autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Nëntor 2008, Gentjan Dema merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Nje Dite Do Te Qash", në bashkëpunim me Roni. Më datë 15 Gusht 2018, Roni publikon videoklipin "Ti Mos Thuaj Jo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Franc Koruni

Valer Kolnikaj

Besmir Rudi

T4k

Lum Dakaj

Net 11

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Contraband Gotti

Tags: Roni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet