Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Roni Kacorri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  44
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Roni Kacorri është një shkrimtar. Roni Kacorri eshte nje admirues i letersise, dhe shpesh shkruan vargje, pjese nga realiteti i sotem shoqeror....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Muça

Endi Dresha

Josif Gegprifti

Mustafe Ismaili

Matt K

Gentian Ademaj

Kushtrim Ymeri

Jurgen Ndoci

Sotiraq Naci

Imarton Osmani

Tags: Roni Kacorri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet