Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Roni Kacorri
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Mars 1979
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  44

Roni Kacorri është shkrimtar. Roni Kacorri eshte nje admirues i letersise, dhe shpesh shkruan vargje, pjese nga realiteti i sotem shoqeror.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet